Plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy Balterio

Laminátová podlaha belgického výrobce Balterio je na evropském trhu špičkou ve své kategorii. Balterio se chlubí oceněním Nejlepší výrobce laminátových podlah a jeho ručně opracovávané podlahy s nepravidelnou strukturou nerozeznáte od dřevěných podlah. Každá lamela je originálem. Laminátová podlaha Balterio obsahuje 10x méně formaldehydů, než požaduje norma, a je držitelem ekologických certifikátů PEFC, Modrý anděl a A+. Podlahové podložky Balterio tlumí hluk a chrání proti vlhkosti. Vyberte si ze škály od úzkých po široké a extra dlouhé lamely ve více než 100 dekorech a barevných odstínech.


Pro laminátové plovoucí podlahy firmy Balterio, jsme se rozhodli po dlouholetých zkušenostech s touto značkou. Všechny kolekce jsou zárukou velice kvalitní krytiny, které nabízejí ideální volbu pro každou místnost bez ohledu na povahu nebo barvu daného interiéru.
Laminátové plovoucí podlahy Balterio mají mnohé dekory nerozeznatelné od dřevěné podlahy. Všechny podlahy mají dlouhé záruční doby, jelikož materiály a zpracování jak povrchu, tak zámkového spoje jsou tak kvalitní a odolné že zákazník má jistoty trvalé investice.

Většina laminátových podlah firmy Balterio se pyšní záruční dobou 25 let v bytové výstavbě a 12 let v komerční výstavbě. Toto je opravdu dost veliká záruka na kvalitu nabízeného zboží, že ano?!  Samozřejmě je to podmíněno dodržením všech instrukcí k správné manipulaci a pokládce materiálu, což je nejlepší ponechat na zkušených odbornících. A nezapomeňte - zakoupením materiálu a pokládky získáte jak záruku na práci, tak i ušetříte na DPH které je ve snížené sazbě !
 Plovoucí podlahy Balterio - katalog 2019-2020 ve formátu                 [PDF]
Plovoucí podlahy Balterio - 2020 včetně skladových zásob ve formátu      [PDF]

Při objednávce materiálu a pokládky v bytové výstavbě je DPH ve snížené 15% sazbě!

Kontakty

Vzorky možné prohlédnout
po dohodě na adrese:

Floor-Fitting
Bavorská 14
15500 Praha 5

Spojení:
    Telefon: +420 775 106 107
    E-mail: info@floor-fitting.cz
 

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Jaroslav Sedláček
Adresa: Jiráskova 277, 26223 Jince
IČO: 67740197, DIČ: CZ7507294696
Číslo účtu: 6774067740/2010