https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48

Bytové koberce

Komfortní koberce

Bytové koberce

Bytové koberce v metráži. Kvalitní koberec má svoji nezastupitelnou roli v naších bytech a domech. Jakou podlahu si dát do ložnice? Jakou podlahu dát do dětského pokoje? Zde by měla být odpověď vždy koberec. Ptáte se proč? Protože žádná jiná podlahová krytina vám nenabídne takovou kombinaci komfortu, zateplení odhlučnění a barevných palet, jako právě koberec. Při instalaci na podložku Floorwise nemá co do komfortu konkurenci.
Koberec je vhodný i pro alergiky. Když někdo volí PVC namísto koberce, s odůvodněním, že je alergický na prach, měl by si uvědomit že prach se mu na hladkých podlahovinách, tj. PVC, Vinylu, laminátu, víří mnohonásobně více než na koberci. A roztoči v kobercích OPRAVDU nežijí!! Ty máme v matracích a peřinách ;-)
V nabídce bytových koberců máme několik druhů, ale poslední novinkou a volbou jsou exluzivní koberce z Anglie od výrobce CORMAR. Různé výšky vlasu, hustoty a odstíny, že budete mít spíše problém si z takového množství vybrat.
Ceny koberců jsou velice konkurenceschopné s důrazem na poměr kvalita-cena.
Při objednávce materiálu a pokládky v bytové výstavbě je DPH ve snížené 15% sazbě!

 

Anglické koberce CORMAR: ceny 481 Kč - 1 032 Kč/m2

na fotogalerii se pracuje...

...a mnohé další

Nabídka koberců Cormar

Firma Cormar Carpet je hrdý britský rodinný podnik, který vyrábí koberce již od roku 1956 ve vlastních dvou továrnách v Lancashire. Vyrábí a dodává  koberce z vlastních distribučních míst v Hemel Hempstead a Bury přibližně 3 000 maloobchodníkům Cormar Carpet Company po celé Velké Británii a Irsku pomocí vlastního vozového parku + bezpočtu mezinárodních firem po celé Evropě. Firma získala více jak padesát ocenění v oboru koberců a podlahových krytin, včetně toho, že za posledních 13 let hlasovali čtenáři odborných časopisů „Carpet Supplier of the Year“ jako „nejlepší výrobce koberců do roku 2020“. www.cormarcarpets.co.uk

                                                                                                        

Ať již hledáte koberce jednoduché na údržbu a čištění, velmi komfortní koberce s hustým a vysokým vlasem, nebo vlněné koberce, které nabízejí to nejlepší na trhu, můžete se spolehnout, že tato rodinná firma vyrábí různé typy vhodné do všech prostor.

Všechny koberce jsou navíc s mřížkovaným podkladem, což je zárukou stability a odolnosti koberce a velmi vhodné pro instalaci koberce na podložku metodou napínáním.

Kontakty

Vzorky možné prohlédnout
po dohodě na adrese:

Floor-Fitting
Bavorská 14
15500 Praha 5

Spojení:
    Telefon: +420 775 106 107
    E-mail: info@floor-fitting.cz
 

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Jaroslav Sedláček
Adresa: Jiráskova 277, 26223 Jince
IČO: 67740197, DIČ: CZ7507294696
Číslo účtu: 6774067740/2010