Plovoucí podlahy

Třívrstvá plovoucí podlaha HOCO - Něměcko 

Dřevěná plovoucí podlaha v třívrstvém provedení, zaručující stabilitu a dlouhotrvající kvalitu. Nášlapná vrstva o tloušťce 4,0 mm umožňující Vaši podlahu po letech, v případě potřeby, bez problémů přebrousit - zrenovovat a prodloužit její životnost. Kartáčovaný povrch, dodává vašim podlahám nepřekonatelný pocit souznění s přírodou. Povrchy jsou navíc ošetřeny olejováním nebo louhováním, což zajistí velice dobrou ochranu vaší nové podlahy.

Akční ceník třívrstvých podlah HOCO

Při objednávce materiálu a pokládky je DPH ve snížené 15% sazbě!

TIMBER TOP 1

pásový vzor (selské prkno)

Jednopásový vzor podlahy bez jakékoliv pochyby připomene nadčasovou eleganci tradičních podlah ze dřeva. Výhodou této podlahy je, že oproti podlahám z masivních prken je objemově stabilnější. Díky tomu se nemusíte bát ani sesychání ani rozpínání podlahy v průběhu let. Dodává se v pestré škále odstínů a druhů dřeva s mikro spárou na všech čtyřech stranách, takže výsledný vzhled podlahy máte zcela ve své moci.

Technické informace: Timber Top 1–pásový vzor (selské prkno)

Rozměr lamely
Rozměr lamely:
14,5  x 190  x 1820 mm, 14,5  x 145  x 1820 mm (Ořech Natur)
Množství v balení
Množství v balení
2,075 m2/balení, 6 dílců/balení
1,584 m2/balení, 6 dílců/balení

TIMBER TOP

Fineline (Vertical Grain)

Podlahy se vzorem Fineline budí pozornost svým nápadným, moderním vzhledem a dodají šmrnc a zajímavý výraz každé místnosti. V interiéru se rozhodně stanou dominantním prvkem a jejich inspirující design doslova probudí Váš domov k životu. Nejnovější člen Vaší rodiny je k dostání v pěti vybraných atraktivních druzích dřeva.

Technické informace: Timber Top Fineline

 

Rozměr lamely
Rozměr lamely:
14,5  x 145  x 1820 mm
Množství v balení
Množství v balení
1,584 m2/balení, 6 dílců/balení

TIMBER TOP 3

pásový vzor (parketový dekor)

Podlaha s třípásovým vzorem je skvělou volbou pro klienty s nižším rozpočtem. Působí stejně hřejivým dojmem jako tradiční parkety a bezpochyby oživí Váš domov. I když třípásový vzor vypadá skvěle v každém prostoru, je ideální pro použití v menších místnostech. Na výběr je ze šesti druhů dřeva a díky tomu je 3-pásová varianta opravdu všestranně použitelná.

Technické informace: Timber Top 3–pásový vzor (parketový dekor)

 

Rozměr lamely
Rozměr lamely:
14,5  x 190  x 1820 mm
Množství v balení
Množství v balení
2,075 m2/balení, 6 dílců/balení

TimberTop® má nosné jádro s dřeviny Hevea

Kaučukovník brazilský (Hevea brasiliensis) je plantážní dřevina, která během svého života produkuje přírodní kaučuk. Když stromy dosáhnou určitého věku, a tvorba kaučuku už je nedostatečná, jsou stromy vytěženy a zpracovávány. Tento proces kácení a znovuosazování probíhá v 25–30letých cyklech.

Dnes je hevea díky vynikajícím fyzikálním a mechanickým vlastnostem široce využívána jako znamenitá náhrada mnohých tvrdých dřevin při výrobě nábytkových dílců, podlah, rukodělných i jiných dřevěných výrobků, což zcela jistě přispívá k ochraně životního prostředí a využití obnovitelných zdrojů. Je všeobecně známo, že jádro třívrstvých plovoucích podlah vyrobené z hevey je díky jejím fyzickým a mechanickým vlastnostem pevnější a pružnější, než jádro z jiných druhů dřevin na trhu. Havea, s hustotou a vlastnostmi podobnými dubu, překonává ostatní tvrdé dřeviny větší stálostí objemu a schopností odolávat změnám vnějších vlivů jako je teplota, vlhkost a působení vzduchu.

Jsme velice pyšní na to, že většina materiálu použitého při výrobě našich třívrstvých plovoucích podlah je z obnovitelných zdrojů. Tři čtvrtiny (75 %) každého dílce pocházejí z plantážových dřevin a čtvrtina (25 %) je vyrobena z prvotřídní dýhy (dřeviny). Tento poměr splňuje mezinárodní normy stanovené pro ekologický produkt, a proto vám můžeme hrdě představit náš skvělý a k životnímu prostředí šetrný výrobek.

Akční ceník třívrstvých podlah TimberTop

Kontakty

Vzorky možné prohlédnout
po dohodě na adrese:

Floor-Fitting
Bavorská 14
15500 Praha 5

Spojení:
    Telefon: +420 775 106 107
    E-mail: info@floor-fitting.cz
 

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Jaroslav Sedláček
Adresa: Čsl. dělostřelců 204, 26223 Jince
IČO: 67740197, DIČ: CZ7507294696
Číslo účtu: 6774067740/2010